Exklusivt Julerbjudande

ct-klappar

Som en del av att Carlstens Trafikskola firar 3 år i år vill vi fira detta genom att sälja ett paket om dagen till kraftigt reducerat pris. Vi kommer därför att sälja vårt populära Stora Paket för endast 12 500 SEK (Ord. pris 14 500 SEK) samt Lilla Paketet för 8 000 SEK (Ord. pris 9 900 SEK) inkl. moms. En perfekt julklapp helt enkelt till dig själv eller någon nära som går i tankarna att skaffa körkort!

Det stora paketet innehåller: Teoripaketet (Digital samt Inbunden kurslitteratur), 20 st Körlektioner (á 40 minuter), Risk 1, Risk 2 samt lån av bil vid uppkörning, inkl. 30 minuter körning före förarprov.

Det Lilla paketet innehåller: Teoripaketet (Digital samt Inbunden kurslitteratur), 10 st Körlektioner (á 40 minuter), Risk 1, Risk 2 samt lån av bil vid uppkörning, inkl. 30 minuter körning före förarprov.

Hos finns även möjlighet till att dela upp din betalning räntefritt genom vårt samarbete med SVEA Ekonomi. Kontakta oss gärna så berättar vi mer!

Kampanjen är giltigt fr.o.m. 2018-11-26 till 2018-12-24. Erbjudandet är dock begränsat till 1 köp om dagen, så först till kvarn gäller. Alla köpta paket är giltiga i 2 år från inköpsdatumet.

— Team Carlsten