Årets Julklappspriser

ct-kula

December står för dörren och årets stora julklappshandel är igång. Vi på Carlstens Trafikskola vet hur svårt det kan vara att hitta rätt klappar till nära och kära och vi vill därför nu göra det enkelt för dig eller någon nära som går i tankarna att skaffa körkort.

Vi har nämligen lyssnat på mångas önskningar att återigen införa våra mycket omtyckta julpriser på några av våra mest populära paket! Vi kommer därför att erbjuda vårt Stora, Lilla samt Extra Stora Paket till kampanjpris!

Årets julpris på Stora Paket är 11 900 SEK (Ord. pris 14 500 SEK), Lilla Paket för 8 000 SEK (Ord. pris 9 900 SEK) samt Extra Stora Paketet för endast 15 200 SEK (Ord. pris 18 900 SEK) inkl. moms.

Det stora paketet innehåller: Teoripaketet (Digital samt Inbunden kurslitteratur), 20 st Körlektioner (á 40 minuter), Risk 1, Risk 2 samt lån av bil vid uppkörning, inkl. 30 minuter körning före förarprov.

Det Lilla paketet innehåller: Teoripaketet (Digital samt Inbunden kurslitteratur), 10 st Körlektioner (á 40 minuter), Risk 1, Risk 2 samt lån av bil vid uppkörning, inkl. 30 minuter körning före förarprov.

Det extra stora paketet innehåller: Teoripaketet (Digital samt Inbunden kurslitteratur), 30 st Körlektioner (á 40 minuter), Risk 1, Risk 2 samt lån av bil vid uppkörning, inkl. 30 minuter körning före förarprov.

Hos finns även möjlighet till att dela upp din betalning räntefritt genom vårt samarbete med SVEA Ekonomi. Kontakta oss gärna så berättar vi mer!

Erbjudandet är giltigt fr.o.m. 2018-12-03 till 2018-12-21. Alla köpta paket är giltiga i 2 år från inköpsdatumet.

— Team Carlsten